Rīgas Dinamo pāreju perioda pēdējā dienā jaunus spēlētājus nepiesaista

Pievienot komentāru
Rīgas Dinamo pāreju perioda pēdējā dienā jaunus spēlētājus nepiesaista
Foto: F64

Kontinentālās hokeja līgas Latvijas komanda Rīgas Dinamo pāreju perioda pēdējā dienā nav izmantojusi iespēju piesaistīt jaunus spēlētājus.

Kā zināms, pirms neilga laika Rīgas komandā tika veiktas vairākas izmaiņas sastāvā. Vēl tikai pirmdien rīdzinieki oficiāli pārtrauca līgumattiecības ar čehu aizsargu Tomāšu Kundrāteku, kurš neilgu brīdi vēlāk kļuva jau par Latvijas komandas tiešo konkurentu – Slovākijas kluba Bratislavas Slovan hokejistu. Tāpat jau pirms tam no sastāva tika atbrīvots arī somu uzbrucējs Ville Leino.

KHL pāreju periods noslēdzās piektdien, bet pagājušajā nedēļā AS Dinamo Rīga padomes priekšsēdētājs Juris Savickis intervijā laikrakstam Diena pauda, ka Dinamo komanda nav padevusies un izkārusi balto karogu.

”Spēlētāju tirgū meklēsim pāris uzbrucēju, jo aizsardzībā viss ir puslīdz kārtībā. Cerams, ka ar vismaz vienu ārzemju uzbrucēju mums izdosies pastiprināt sastāvu”, teica Savickis.

Kā zināms, Dinamo trešdien papildināja sastāvu ar 26 gadus veco krievu uzbrucēju Filipu Toluzakovu, kurš apmaiņā pret drafta izvēli iegūts no Maskavas Spartak komandas.

Noslēdzoties pāreju periodam, komandas šosezon vairs nevarēs veikt spēlētāju apmaiņas vai slēgt līgumus ar jauniem spēlētājiem.

Rīgas Dinamo šogad atlicis aizvadīt tikai vienu spēli – 28.decembrī savā laukumā tiks uzņemts latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētais Ņižņijnovgorodas Torpedo klubs, kuru trenē latviešu treneri Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns.

Savukārt janvārī Rīgas Dinamo no 12 spēlēm deviņas aizvadīs savā laukumā.

Rīgas Dinamo ar 41 spēlē izcīnītiem 53 punktiem Rietumu konferences kopvērtējumā atrodas 12.vietā, no izslēgšanas spēļu zonas atpaliekot par deviņiem punktiem.