Rīgas Dinamo paraksta līgumus ar Nikolaju Jeļisejevu un Robertu Locānu

Pievienot komentāru
Rīgas Dinamo paraksta līgumus ar Nikolaju Jeļisejevu un Robertu Locānu
Foto: dinamoriga.eu

KHL komanda Rīgas Dinamo pagarinājusi līgumu uz vienu sezonu ar 21 gadus veco uzbrucēju Nikolaju Jeļisejevu, kā arī noslēgusi pilnvērtīgu līgumu uz divām sezonām ar 19 gadus veco uzbrucēju Robertu Locānu.

Uzbrucējs Nikolajs Jeļisejevs iepriekšējās četras sezonas aizvadījis Rīgas Dinamo kluba sistēmas jauniešu komandā HK Rīga MHL čempionātā, kā arī iepriekšējā sezonā debitēja Dinamo sastāvā KHL čempionātā. Četru sezonu laikā Nikolajs Jeļisejevs HK Rīga sastāvā MHL čempionātā ir piedalījies 213 spēlēs, kurās ir guvis 83 vārtus un atdevis 46 piespēles. MHL regulārajā čempionātā uzbrucējs 46 spēlēs izcēlās ar 30 vārtu guvumiem (otrais labākais rādītājs līgā) un 14 piespēlēm. Nikolajs Jeļisejevs ir spēlējis Latvijas U-20 un U-18 izlašu sastāvos pasaules čempionātos, kā arī pārbaudes spēlē debitējis Latvijas pieaugušo izlases sastāvā. Rīdzinieku sastāvā viņš turpinās spēlēt ar 69 numuru.

Latvijas U-20 izlases uzbrucējs Roberts Locāns pēdējās trīs sezonas aizvadījis Zviedrijā, spēlējot AIK un Bik Karlskoga jauniešu komandās. Iepriekšējā sezonā viņš debitēja arī pieaugušo hokejā, spēlējot Zviedrijas līgas Division 2 komandā Viking HC (17 spēles, 18 vārti un 7 piespēles). Viņš ir spēlējis Latvijas U-20 un U-18 izlašu sastāvos pasaules čempionātos.  Nākamajā sezonā Roberts Locāns varēs spēlēt gan Rīgas Dinamo, gan HK Rīga, un abās komandās viņš spēlēs ar 12 numuru.