Rīgas Dinamo otrajā pārbaudes spēlē uzvar Sibir

Rīgas Dinamo savā pirmssezonas otrajā pārbaudes spēlē piektdien Piņķos ar 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) pārspēja citu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandu Novosibirskas Sibir. Vārtus Dinamo labā guva Edgars Kulda un Oskars Cibuļskis.

Dinamo vārtus šajā mačā sargāja Jakubs Sedlāčeks, kurš izcīnīja sauso uzvaru.

Mača rezultātu mājinieki atklāja 13.minūtē, kad pēc Kuldas piespēles pa vārtiem meta Miķelis Rēdlihs. Pretinieku vārtsargs nepiespieda ripu, ko izmantoja Kulda, kurš pieslidoja pie vārtiem un panāca 1:0.

Savukārt otrā perioda septītajā minūtē Cibuļskis ar metienu no zilās līnijas dubultoja Rīgas kluba pārsvaru.

Pēc pamatlaika komandas aizvadīja arī pēcspēles metienu sēriju, kurā ar 1:0 uzvarēja mājinieki. Uzvaras bullīti Rīgas kluba labā guva aizsargs Georgijs Pujacs, kurš spēcīgi raidīja ripu Alekseja Krasikova sargātajā cietoksnī, bet Kulda, Koltons Gilīs, Filips Toluzakovs, Gints Meija un Tims Sestito savas iespējas neizmantoja.

Rīgas Dinamo padomes sēdē ceturtdien par komandas galveno treneri tika apstiprināts Normunds Sējējs, kurš pilda arī ģenerālmenedžera pienākumus.

Komanda jau ilgāku laiku bija galvenā trenera meklējumos. Iepriekš kluba pārstāvji medijos vairākkārt norādīja, ka komandu gaidāmajā sezonā vadīs kāds ārzemju speciālists, tomēr pienākumi uzticēti Sējējam.