Rīgas “Dinamo” noslēdz līgumu ar kanādiešu uzbrucēju Lesio

Komentāri

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komanda Rīgas “Dinamo”, turpinot sastāva komplektēšanu nākamajai sezonai, piesaistījusi kanādiešu uzbrucēju Lukasu Lesio, kurš pagājušo sezonu pavadīja Horvātijas komandā Zagrebas “Medveščak” un Zviedrijas vienībā “Orebro”.

Pašlaik 24 gadus vecais Lesio 2011.gada Nacionālās hokeja līgas (NHL) draftā tika izvēlēts otrajā kārtā ar kopējo 56.numuru. Viņš pasaules spēcīgākajā līgā Arizonas “Coyotes” un Monreālas “Canadiens” komandās aizvadījis 41 spēli, izceļoties ar trim vārtiem un četrām rezultatīvām piespēlēm.

Pirms pagājušās sezonas Lesio devās uz Eiropu, leģionāra gaitas sākot KHL vienībā “Medveščak”, kurā 40 spēlēs izcēlās ar 12 vārtu guvumiem un desmit rezultatīvām piespēlēm. Vienus no šiem vārtiem viņš decembrī arī iemeta Piņķos, kad “Medveščak” ar 4:0 sagrāva Rīgas “Dinamo”. Sezonas beigās “Medveščak” komandai bija ievērojamas finansiālās problēmas, tāpēc Lesio pārgāja uz Zviedrijas čempionātu, kur “Orebro” komandā astoņos mačos izcēlās ar diviem precīziem metieniem.

Video: Lesio gūst vārtus NHL un KHL

Lasi vēl