Rīgas Dinamo bijušais vārtsargs Holts noslēdzis hokejista karjeru

0 Komentāru
Rīgas Dinamo bijušais vārtsargs Holts noslēdzis hokejista karjeru
Foto: LETA

Latvijā labi zināmais amerikāņu vārtsargs Kriss Holts, kurš divas sezonas spēlēja Rīgas Dinamo komandā, paziņojis par hokejista karjeras beigām.

Holts šosezon spēlēja Skotijas komandā Renfrū Braehead Clan, kas ikdienā sacenšas Lielbritānijas spēcīgākajā līgā (EIHL).

Braehead Clan komandas rindās EIHL čempionātā Holts aizvadīja 41 spēli, vidēji ielaida 2,58 vārtus un atvairīja 91,&% pretinieku metienu.

”Gribu pateikties Braehead Clan līdzjutējiem. Nekad neaizmirsīšu pēdējo brīdi profesionālajā karjerā”, savā Twitter kontā pavēstījis Holts.

Iepriekšējo sezonu Holts iesāka Itālijas tā brīža čempionvienībā Ritten, vēlāk pārejot uz Čehijas vienību Znojmo Orli, kas spēlē Austrijas Hokeja līgā (EBEL). Viņš bija Latvijas izlases aizsarga Māra Jasa komandas biedrs.

2013./14.gada sezonā Holts bija plānojis spēlēt Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Ukrainas klubā Doņeckas Donbass, tomēr augustā abas puses pārtrauca vienošanos. Jaunu komandu Holts tā arī neatrada un visu sezonu bija bez kluba.

Holts no 2010. līdz 2012.gada divas divas sezonas pavadīja Latvijas klubā Rīgas Dinamo. Turpinājumā viņš pārgāja uz Jekaterinburgas Avtomobilist, bet pēc tam pievienojās Doņeckas klubam. Kopumā amerikānis KHL aizvadījis 126 spēles, ielaižot vidēji 2,5 ripas un atvairot 91,7% metienu.

0 Komentāru