Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Piektdiena, 7. augusts

Alfrēds, Madars, Fredis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Rezultāti

Datums Komandas Rezultāts
26. februāris Sibir (Novosibirsk Region) – Dinamo (Riga) 4:2
24. februāris Kunlun RS (Beijing) – Dinamo (Riga) 1:2
22. februāris Admiral (Vladivostok) – Dinamo (Riga) 3:1
20. februāris Amur (Khabarovsk) – Dinamo (Riga) 1:2
17. februāris Dinamo (Riga) – Avtomobilist (Yekaterinburg) 2:1
15. februāris Dinamo (Riga) – Dynamo (Moscow) 6:7
13. februāris Dinamo (Riga) – Ak Bars (Kazan) 1:2
11. februāris Dinamo (Riga) – Dinamo (Minsk) 1:2
3. februāris Dinamo (Riga) – Jokerit (Helsinki) 2:4
1. februāris Ak Bars (Kazan) – Dinamo (Riga) 2:0
30. janvāris Dynamo (Moscow) – Dinamo (Riga) 5:2
28. janvāris Dinamo (Riga) – Sibir (Novosibirsk Region) 0:1
25. janvāris Dinamo (Riga) – Admiral (Vladivostok) 1:2
21. janvāris Dinamo (Riga) – Sochi (Sochi) 1:2
14. janvāris SKA (Saint Petersburg) – Dinamo (Riga) 3:0
12. janvāris Salavat Yulaev (Ufa) – Dinamo (Riga) 5:0
8. janvāris Dinamo (Riga) – Severstal (Cherepovets) 2:3
6. janvāris Dinamo (Riga) – Jokerit (Helsinki) 0:7
4. janvāris Dinamo (Riga) – Barys (Astana) 1:0
30. decembris Dinamo (Minsk) – Dinamo (Riga) 0:2
28. decembris Torpedo (Nizhny Novgorod) – Dinamo (Riga) 5:2
26. decembris Dinamo (Riga) – Metallurg (Magnitogorsk) 0:2
21. decembris Jokerit (Helsinki) – Dinamo (Riga) 5:3
19. decembris Vityaz (Moscow Region) – Dinamo (Riga) 1:0
17. decembris Dinamo (Riga) – CSKA (Moscow) 1:4
9. decembris Metallurg (Magnitogorsk) – Dinamo (Riga) 5:1
7. decembris Avtomobilist (Yekaterinburg) – Dinamo (Riga) 5:4
4. decembris Dinamo (Riga) – Severstal (Cherepovets) 0:1
30. novembris Dinamo (Riga) – SKA (Saint Petersburg) 3:5
26. novembris Severstal (Cherepovets) – Dinamo (Riga) 1:2
24. novembris Sochi (Sochi) – Dinamo (Riga) 2:3
22. novembris Vityaz (Moscow Region) – Dinamo (Riga) 4:1
20. novembris Dinamo (Riga) – Dynamo (Moscow) 3:4
17. novembris Dinamo (Riga) – Sochi (Sochi) 1:2
15. novembris Dinamo (Riga) – Vityaz (Moscow Region) 4:0
14. novembris Dinamo (Riga) – HC Spartak (Moscow) 3:1
12. novembris Dinamo (Riga) – Salavat Yulaev (Ufa) 1:2
3. novembris SKA (Saint Petersburg) – Dinamo (Riga) 4:3
1. novembris Sochi (Sochi) – Dinamo (Riga) 3:2
29. oktobris Dinamo (Riga) – Kunlun RS (Beijing) 1:3
27. oktobris HC Spartak (Moscow) – Dinamo (Riga) 3:2
25. oktobris Dinamo (Minsk) – Dinamo (Riga) 1:2
23. oktobris Dinamo (Riga) – Traktor (Chelyabinsk) 2:0
20. oktobris Dinamo (Riga) – Neftekhimik (Nizhnekamsk) 1:2
16. oktobris Barys (Astana) – Dinamo (Riga) 3:4
14. oktobris Traktor (Chelyabinsk) – Dinamo (Riga) 3:4
12. oktobris Avangard (Omsk Region) – Dinamo (Riga) 4:1
9. oktobris Dinamo (Riga) – Dinamo (Minsk) 3:2
7. oktobris Dinamo (Riga) – Vityaz (Moscow Region) 1:2
5. oktobris CSKA (Moscow) – Dinamo (Riga) 6:1
2. oktobris Dinamo (Riga) – Avangard (Omsk Region) 0:7
30. septembris Dinamo (Riga) – SKA (Saint Petersburg) 0:3
25. septembris Lokomotiv (Yaroslavl) – Dinamo (Riga) 4:0
23. septembris Severstal (Cherepovets) – Dinamo (Riga) 6:1
21. septembris Dynamo (Moscow) – Dinamo (Riga) 4:1
18. septembris Dinamo (Riga) – Lokomotiv (Yaroslavl) 2:3
16. septembris Dinamo (Riga) – Amur (Khabarovsk) 4:3
12. septembris HC Spartak (Moscow) – Dinamo (Riga) 5:1
9. septembris Neftekhimik (Nizhnekamsk) – Dinamo (Riga) 4:0
7. septembris Jokerit (Helsinki) – Dinamo (Riga) 7:2
4. septembris Dinamo (Riga) – Torpedo (Nizhny Novgorod) 3:0
2. septembris Dinamo (Riga) – HC Spartak (Moscow) 2:1