Komentāri
Somijas un Krievijas pusfināls varētu būt čempionāta interesantākā spēle
Foto: EPA/LETA

Ir pienācis laiks pusfināliem. Šis pasaules čempionāts iezīmējies ar diezgan neprognozējamiem rezultātiem. Šķiet, arī lielo valstu attieksme pret čempionātu ir salīdzinoši nenopietna. Būtībā visas ceturtdaļfināla spēles bija neinteresantas, nebija tādu emociju, ka vajadzētu būt.

Čehi neko neparādīja spēlē pret ASV, likās, ka viņiem neko nevajag, saki, kā aizies, tā arī būs. Arī Zviedrija spēlē pret Kanādu neparādīja neko spilgtu, patiesībā ne zviedri, ne arī kanādieši neko tādu nerādīja, diezgan skumīga spēle ar neinteresantām beigām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šajā čempionātā laikam ir tikai divas izlases, kuras nopietni pieiet Pasaules čempionātam – Somija un Krievija. Krievija tāpēc, ka tas ir čempionāts mājās, bet Somija laikam tāpēc, ka tā ir salīdzinoši maza valsts ar lielām hokeja tradīcijām. Un tieši šīs divas komandas tiksies pusfinālā. Domāju, ka tā varētu būt čempionāta interesantākā spēle, kurā uzvarētāju prognozēt ir grūti, pirmkārt, tieši iepriekšminētā iemesla dēļ, bet, otrkārt, tāpēc, ka somi nav zaudējuši ne punkta un labi spēlē gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Taču ir jautājums, vai viņi spēs apturēt krievus, kas reāli uzņem apgriezienus no spēles uz spēli.

Runājot par otru pāri, ir jāsaka, ka arī te būs cīņa, principa jautājums, kura Ziemeļamerikas valsts ir stiprāka. Kanādieši nedrīkst atdot uzvaru amerikāņiem, pie kam ar tika jaunu sastāvu. Tas varētu gandrīz līdzināties ASV studentu izlases uzvarai pār PSRS Maskavas olimpiādē. To kanādieši nedrīkst pieļaut. Turpretī, amerikāņiem nav ko zaudēt. Tur ir daudzi spēlētāji, kas atrodās uz NHL sliekšņa, viņi gribēs parādīt sevi. Abas spēles ir ar savu zemtekstu, tāpēc abas būs interesantas. Un viens no galvenajiem jautājumiem šajā dienā būs, kuru tad no šī gada drafta pirmo divu vietu kandidātiem izvēlēsies, kā pirmo numuru – Metjūzu vai Laini. Abi ir pusfinālā, abi var palīdzēt savām komandām tikt finālā, redzēsim, kuram tas izdosies!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl