Pasaules čempionāta finālā tiekas grandi – Kanāda pret Zviedriju!

3 komentāri
Pasaules čempionāta finālā tiekas grandi – Kanāda pret Zviedriju!
Foto: EPA/SCANPIX

  Vai bija pasaules hokeja čempionā pusfinālos bija kādi pārsteigumi? Laikam jau nē, ja skatās dalībniekus. Bet jā, ja skatās spēļu gaitu.

Zviedrijas un Somijas pusfinālā pārsteigumu nebija. Zviedri pārliecinoši tika galā ar Somiju. Otra spēle gan bija traka. Kanādas un Krievijas spēles pirmajos divos periodos krievi laukumā rādīja sen neredzētu dominanci, ieguva divu vārtu pārsvaru, taču zaudēja trešajā. Zaudēja tāpēc, ka laikam jau pietrūka spēka, uzmanības un rakstura, lai pievērstu uzmanību detaļām. Kanādieši guva vārtus no nekā, un tas ir tas, kas atšķir Kanādu no citām valstīm. Kanāda zina un māk uzvarēt pat sliktas spēles, ko arī vēlreiz pierādīja Ķelnes arēnā.

Kanādiešu un zviedru fināls būs loti interesants. Vai Kanāda var vinnēt vēlreiz? Man šķiet, ka tomēr triumfēs zviedri. Zviedrijas izlase ir mobila un loti kustīga komanda ar teicamiem spēlētājiem visās līnijās, Kanādai gan tādu pirmā lieluma zvaigžņu nav. Tas gan, protams, vēl neko nenozīmē, bet tomēr zvaigznes, ja grib, ir spējīgas paveikt lielas lietas, un izskatās, ka zviedru zvaigznes, ieskaitot vārtsargu Lundkvistu, grib. Zviedriem gan noteikti ir jāatceras, kā iekrita krievi. Lai kā tas būtu, pasaules čempionāta finālā tiekas grandi – Kanāda pret Zviedriju!

TOP komentāri

 • ārsts galvenais
  0 0 0

  ārsts galvenais

  šodien traku mājā pieslēdza internetam. Pacienti priecīgi.
 • dullais janka
  0 0 0

  dullais janka

  PRIEKS PAR KANADU KAD UZVEICA TOS NOLAPITOS FASISTUS,CERU KA SOMI PAVEIKS TO APSU LAI ATGRIEZAS SAVA PUTLERIJA AR IZLURKATIEM DIRSAS CAURUMIEM

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl