Komentāri
Paldies puišiem, federācijai un visiem faniem – šogad Latvija bija kā viens veselums!
Foto: F64

  Šī gada Latvijas hokeja izlases sniegums ir priecējis visu Latviju. Neesmu dzirdējis nevienu negatīvu viedokli, nevienu pārmetumu, nevienu neticības frāzi. Vienīgais, ko cilvēki saka, ir žēl, ka nepaveicās, jo spēlēja SUPER!

Latvijas izlase atkal pēc ilgiem laikiem lika par sevi manīt, no mums baidījās, uz mums gatavojās, mūs cienīja. Tas viss radīja pozitīvu noskaņu gan izlasē, gan tautā! Bija daudzas lietas par kurām cilvēki un speciālisti runās vēl vismaz pāris nedēļas, noteikti tiks izskatīti Latvijas izlases protesti sakarā ar noraidījumiem, vārtu guvumiem, mums vienmēr paliks frāze, ka, ja ne tiesneši, tad mēs būtu ceturtdaļfinālā. Es varu piedot kļūdas spēlē ar Krieviju, jo Krievija bija labāka spēles ziņā, bet man ir ļoti grūti samierināties ar galveno kļūdu spēlē ar Vāciju – vārtiem, kas tika gūti ar metienu ārpus zonas – tie bija, likās, veseli 20 centimetri, kaut ko tādu es nebiju redzējis Pasaules čempionātos un, godīgi, arī citur īsti ne. Tai pat laikā, protams, tiesnesis arī ir cilvēks un varēja redzēt, ka viņam bija aizklāts skats, bet, lai nu kā, laukumā ir 4 tiesneši un kādam tas bija jāredz. Bet nu, par šo ir jāsaka – TAS IR SPORTS, dažreiz notiek arī tā. Tātad šogad vēl mums nebija lemts!

Šajā gadā izlases gatavošanās procesā un spēļu laikā iezīmējās ļoti patīkama tendence ar uzsvaru uz patriotismu, to, pirmkārt, sekmēja jaunās Latvijas hokeja federācijas aktivitātes, jaunā galvenā trenera nostāja. Tas mums visiem ļauj skatīties nākotnē ar cerību, gaidīt nākamo sezonu ar lepnumu runājot par Pasaules čempionātu Ķelnē. Paldies puišiem, federācijai un visiem faniem, šogad bija sajūta, ka visa Latvija bija kā viens veselums, kopumā runājot – mums taču izdevās!

Lasi vēl