Federācijas prezidents runā daudz lieka un nepārdomāti

Komentāri

Latvijas hokejs pirms Pasaules čempionāta nav iedomājams bez skandāliem. Tāds ir arī šis gads. Te Daugaviņš savā stilā pajoko, bet ne visi to saprot kā joku. Nu un, protams, lielais Jānis Sprukts pilnīgi ar tekstu uz A4 lapas sēž Overtime TV un stāsta, kas un kā.

Vislielākā problēma hokejā ir mīkstčaulība, jo hokeja sabiedrība ir pārāk mīksta un bailīga, arī, jāsaka, ļoti atkarīga no federācijas labvēlības. Ir tāda sajūta, ka visi baidās, ka, ja kaut ko teiks pretī, nedabūs mildronātu :). Vienīgais, kurš runā ir federācijas prezidents, žēl tikai, ka runā par daudz, daudz lieka un pilnīgi nepārdomāti. Lai kā tas būtu, bet federācijas vadība nedrīkst nonievāt spēlētāju tikai par to, ka tas pastāsta par federācijas neizdarībām, nedrīkst apšaubīt spēlētāja vēlmi spēlēt izlasē, ja paši nav radījuši 100% drošus apstākļus spēlētājam tagadnes un nākotnes skatījumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visu Oļega Sorokina komentāru lasi šeit!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl