Komentāri
Merzļikins un Masaļskis ļauj Latvijai tikt pie punktiem
Foto: JEĻENA ĻEVŠINA

Pēc divām spēlem ar A grupas favorītiem Latvijas izlasei ir 2 punkti, turklāt tie ir iegūti katrā no cīņam izcīnot pa punktam. Atskatoties uz spēļu gaitu, mēs pat varētu vēlēties vairāk punktu, jo mačā pret Zviedriju izskatījāmies labāk par pretinieku papildlaikā, bet pret čehiem izlaidām uzvaru tikai pēdējā minūtē.

Kopumā raugoties uz mūsējo spēli ir jāatzist, ka esam ņēmuši vērā parbaudes spēļu kļūdas, ir piestrādāts pie aizsardzibas, ļoti priecē tas, ka mums ir teicama vārtsargu līnija, kura lauj izcīnīt punktus, iegūt pārliecību par sevi. Hokejā nomināli vājākas izlases var uzvarēt tikai tad, ja vārtsargu spēle ir nevainojama, ja ir augsta pašaizliedzība un labs komandas gars ar ticību saviem spēkiem. Un ļoti svarīga, protams, ir momentu realizācija. Divās spēlēs mums ir izdevies atspēlēties pret pasaules grandiem, un tas ir nopietns arguments tam, lai cīnītos pat par ceturtdaļfinālu. Protams, vēl ir veiksmes faktors, kas noteikti ir bijis klātesošs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Runājot par šiem diviem punktiem mūsu grupas kontekstā, var teikt, ka tie mums var ļoti noderēt, jo priekšā ir ļoti svarīgas spēles ar mūsu līmeņa izlasēm, un izskatās, ka cīņa par punktiem un vietu tabulā būs ļoti sīva. Katrai komandai šobrīd ir vismaz pa diviem punktiem, kas mums vieglu turpinājumu nesola. Jau pagājusajā gadā bija redzams, cik liela ir katra punkta cena. Mēs, pēdēja spēlē nospēlējot neizšķirti pamatlaikā, izlēmām citas komandas likteni. Kā būs šogad, to rādīs laiks. Skaidrs ir tikai tas, ka čempionāts vēl nav beidzies ar divām veiksmīgām spēlem pret favorītiem. Mums noteikti būs vajadzīgs gan fiziskais spēks, gan mentālā noturība.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl