Komentāri
Mačā ar Norvēģiju būs uzbrūkošs hokejs ar momentiem pie abiem vārtiem
Foto: LETA

Pasaules čempionātā hokejā atkal esam palikuši A grupā, bet šoreiz klāt ir arī rūgtums. Veiksmīgi nospēlējot pirmās spēles ar hokeja lielajiem, nespējām uzvarēt sava līmeņa komandas, bet ceturtdaļfināls taču bija tik tuvu.

Ir žēl, ka Latvijas puiši nespēj nospēlēt septiņas spēles augstā līmenī, un te ir vairāk jārunā nevis par fizisko, bet par mentālo gatavību lielām lietām, augstākiem sasniegumiem. Es ar to esmu saskāries spēlējot izlasē. Arī agrāk varēja just to pašapmierinātību ar sasniegto, nepietiekamu gatavību tiekties pēc augstākā. Mēs bieži vien samierinamies ar padarīto. Mans sapnis vienmēr ir bijis pacīnīties par pusfinālu, žel, ka to nekad nebija izdevies īstenot. Domāju, ka tas ir atkarīgs no katra spēlētāja un arī no treneriem. Tas ir jāgrib visiem kopā, jābūt prasīgākiem pret sevi, jāmotivē sevi ik uz soļa. Ceru, ka Latvijas hokejā pienāks tādi laiki, kad tiešām gribēsim un ticēsim, ka varam. Bet šoreiz atkal ir jāsamierinās ar to, kas ir.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēdējo maču čempionātā aizvadīsim ar Norvēģiju. Tā ir spēle, ko raksturojam ar vārdiem – nevienam neko nevajag. Es domāju, ka tā tas arī izskatīsies, un, ja hokejisti teiks intervijās, ka tā ir tāda spēle kā visas, ka viņi tai gatavojās tā kā uz visām, tad ziniet – viņi melo. Nav iespējams uz šādu spēli koncentrēties par visiem 100%. Lai kā tas būtu, zemapziņā ir pavisam kas cits. Domāju, ka spēle būs kļūdu pilna, lieku piespēļu pilna, mēs brīnīsimies un teiksim, kāpēc viņš nemet, ko tas dara. Bet tai pat laikā tur būs daudz burvības, jo iespējams mēs redzēsim tādus momentus, tādas apspēlēšanas, tādus trikus, kurus parasti neredzam, jo mums tak tā īsti neko nevajag. Vienīgais, kas var ļaut nopietni pievērsties lietai ir, teiksim, Lipmana kunga piesolīta prēmija par uzvaru, vai kāda spēlētāja vēlme parādīt sevi. Es jums apsolu, ka būs uzbrūkošs hokejs ar momentiem pie abiem vārtiem, ar skaistiem momentiem un muļķīgām kļūdām. Būs jautri!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl