Komentāri
Interesanti, kuri no grandiem jau ceturtdaļfinālā zaudēs iespēju kāpt uz pjedestāla
Foto: AFP/LETA

Latvijas izlasei čempionāts ir beidzies. Jau 20 gadus esam elitē, un turpināsim tur būt. Lai kāds būtu sastāvs, lai kā mainītos treneri, Latvijas hokejisti parāda to, ka ir cienīgi būt Elites grupā, ir spējīgi cīnīties katrā spēlē. Mums ir bijušas labas spēles ar pasaules grandiem, kurus tagad varēsim vērot, cīnoties par čempionāta zeltu.

Ja analizējam ceturtdaļfināla pārus, tad laikam puslīdz droši par sevi justies var tikai Somijas izlase, un, man šķiet, varbūt arī Krievijas izlase. Šīm izlasēm pretī stāsies attiecīgi Dānija un Vācija, un tomēr gan krievi, gan somi ir klasi augstākas komandas. Krievija čempionātu uzsāka gausi, bet ar Ovečkina, Kuzņecova un Orlova pievienošanos, Krievija izskatās ļoti iespaidīgi. Par otru pāri jāsaka, ka laikam jau tomēr somu solīdais sniegums nedod lielas cerības dāņiem, lai gan dāņu pluss ir labi spēlējošie NHL vīri un komandas gars.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārējos pāros spēkošanās būs ļoti interesantas. Čehiem nebūs viegli pārvarēt ASV pretestību. Tur ir jauni puiši, kas vēl daudz ko grib sasniegt. Nu un laikam aizraujošākais pāris tomēr ir Kanāda – Zviedrija. Interesantākais ir tas, kurš tad no grandiem netiks uz goda pjedestāla!

Lasi vēl