Es ticu, ka Latvija piespiedīs Krievijai spēlēt savu labāko hokeju!

Komentāri
Es ticu, ka Latvija piespiedīs Krievijai spēlēt savu labāko hokeju!
Foto: JEĻENA ĻEVŠINA

Pirms spēles ar Krieviju esam atpūtušies vienu dienu, mūsu pretinieki divas dienas. Un jau otrdien Latvijai būs turnīra izšķirošais mačs ar Vāciju, kas dosies laukumā pēc divu dienu atpūtas.

Skaidrs, ka spēles nozīmīgums ar vāciešiem ir daudz lielāks. Taču neskatoties uz to, neticu, ka Latvija kaut nedaudz ekonomēs savus spēkus. Kaut arī tas varbūt būtu vajadzīgs. Atpūta tiek dota Elvim Merzļikinam, un tā ir lielā iespēja Ivaram Punnenovam parādīt sevi uz lielās skatuves. Un tas pat varbūt ir labi. Krievi Punnenovu nezina, nav redzējuši kā Ivars spēlē. Un viņam pašam tā būs neatsverama pieredze. Krievijai šajā čempionātā pagaidām viss gājis no rokas. Komandai bijusi viena sarežģīta spēle ar Zviedriju, kuru krievi vinnēja, neskatoties uz to, ka zviedri divas trešdaļas izskatījās labāki. Es domāju un ticu, ka Latvija parādīs labu hokeju, un piespiedīs arī Krievijai spēlēt savu labāko hokeju!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl