Es ticu, ka Latvija piespiedīs Krievijai spēlēt savu labāko hokeju!

Komentāri
Es ticu, ka Latvija piespiedīs Krievijai spēlēt savu labāko hokeju!
Foto: JEĻENA ĻEVŠINA

Pirms spēles ar Krieviju esam atpūtušies vienu dienu, mūsu pretinieki divas dienas. Un jau otrdien Latvijai būs turnīra izšķirošais mačs ar Vāciju, kas dosies laukumā pēc divu dienu atpūtas.

Skaidrs, ka spēles nozīmīgums ar vāciešiem ir daudz lielāks. Taču neskatoties uz to, neticu, ka Latvija kaut nedaudz ekonomēs savus spēkus. Kaut arī tas varbūt būtu vajadzīgs. Atpūta tiek dota Elvim Merzļikinam, un tā ir lielā iespēja Ivaram Punnenovam parādīt sevi uz lielās skatuves. Un tas pat varbūt ir labi. Krievi Punnenovu nezina, nav redzējuši kā Ivars spēlē. Un viņam pašam tā būs neatsverama pieredze. Krievijai šajā čempionātā pagaidām viss gājis no rokas. Komandai bijusi viena sarežģīta spēle ar Zviedriju, kuru krievi vinnēja, neskatoties uz to, ka zviedri divas trešdaļas izskatījās labāki. Es domāju un ticu, ka Latvija parādīs labu hokeju, un piespiedīs arī Krievijai spēlēt savu labāko hokeju!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl