Komentāri

Somijas hokeja izlase ir laba komanda, tāpēc Krievijas valstsvienībai pasaules čempionāta pusfināla spēles sākumā, kad tā dominēja, vajadzēja iemest vairāk vārtu, uzskata Krievijas izlases galvenais treneris Oļegs Znaroks.

Sestdien notikušajā mačā Krievijas izlase, ko trenē bijušie Latvijas izlases uzbrucēji Znaroks un Harijs Vītoliņš, savu skatītāju klātbūtnē piedzīvoja neveiksmi ar rezultātu 1:3. “Spēli iesākām neslikti, bijām vadībā, varējām palielināt pārsvaru, bet neizdevās. Pret tādu komandu kā Somija bija nepieciešams vēl iemest,” pēc dueļa secināja Znaroks, kurš nevainoja savus hokejistus, ka viņi jau piecos mačos pēc kārtas nav spējuši realizēt vairākumu. “Izspēles bija nesliktas, tomēr problēmas bija ar noslēdzošajiem metieniem.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā vienīgās pretenzijas pret sevi Znaroks nosauca to, ka aizvadītajā naktī slikti gulējis. “Krievija ielaida divus vārtus mazākumā, bet pati savus skaitliskos pārsvarus nespēja realizēt. Laikam puiši gribēja iemest skaitus vārtus, tāpēc pēdējā piespēle parasti neizgāja,” stāstīja Vītoliņš. “Spēles beigās neviens neuzņēmās atbildību. Pretinieki labi aizsargājās, tomēr mums bija momenti. Pēc pirmajiem gūtajiem vārtiem vajadzēja vēl palielināt pārsvaru.”

FOTO: Somijas izlase tiek galā ar Krievijas valstsvienību

“Spēles sākumā viss bija labi, tomēr nepieciešams spēlēt 60 minūtes nevis 20,” pauda Krievijas izlases kapteinis Pāvels Dacjuks. “Sākām izpildīt maz metienus, tomēr bija neviens vien moments, lai lauztu spēles gaitu.” Dacjuks uzsvēra, ka čempionāts vēl nav noslēdzies un krieviem nepieciešams uzvarēt svētdien gaidāmajā mačā par trešo vietu. “Rīt būs svarīga, jauna spēle. Jāiepriecina savi līdzjutēji un jāizliekas līdz pēdējam.”

Aizvadītajā spēlē Somijas izlasē divus vārtus vairākumā iemeta vien 18 gadus vecais Sebastians Aho. “Grūti teikt vai šie vārti bija svarīgākie manā karjerā. To parādīs laiks. Tomēr vieni no svarīgākajiem noteikti,” pēc dueļa teica Aho. “Esam ļoti apmierināti, kā spēlējām. Atstājām ļoti maz vietas pretinieku uzbrucējiem.”

VIDEO: Aho divi vārti ieved Somiju finālā

Tikmēr Somijas izlases galvenais treneris Kari Jalonens slavēja vārtsargu Miko Koskinenu. “Kaut viņi spēles sākumā iemeta vārtus, turklāt mēs nebijām koncentrējušies, uzskatu, ka lieliski aizvadījām visas 60 minūtes,” stāstīja Jalonens. “Īpaši Miko Koskinens deva mums iespējas uzvarēt. Puiši daudz bloķēja metienus, spēlēja ar lielu enerģiju.”

Lasi vēl