4 komentāri

Pasaules čempionāta pirmajā pusfināla spēlē tikās Krievijas un Kanādas izlases. Krievija mača gaitā izlaida 2:0 pārsvaru, ļaujot Kanādai svinēt uzvaru ar 4:2 un iekļūt finālā.

Vārtus Krievijas labā guva Jevģēnijs Kuzņecovs un Ņikita Gusevs, kamēr Kanādas uzvaru kaldināja Marks Šeifele, Neits Makkinons, Raiens O Railijs un Šons Kuturjē.

Kanādieši mača trešo trešdaļu iesāka, atrodoties iedzinējos ar 0:2, taču guva četrus vārtus un svinēja uzvaru.

Vairāk nekā pusi no spēles vārti netika gūti, bet mača rezultāts tika atklāts otrā perioda 13.minūtē, kad krievi izspēlēja uzbrukumu līdz tukšiem Kanādas izlases vārtiem, ripu cietoksnī raidot Jevgēņijam Kuzņecovam. Kad līdz trešdaļas beigām bija palikušas piecas minūtes kanādieši iekrita pretuzbrukumā, kā rezultātā krievi četratā izslidoja pret diviem pretiniekiem, Ņikitam Gusevam panākot jau 2:0.

Tiesa, jau trešās trešdaļas sākumā Marks Šeifele, veiksmīgi pieliekot nūju, no vārtu priekšas vienus vārtus atguva, bet piecas minūtes pirms pamatlaika beigām Neits Makinons pēc neatlaidīgas cīņas pretī vārtiem izlīdzināja rezultātu. Vēl divas minūtes vēlāk kanādieši jau izvirzījās vadībā, O’Reilijam pēc rikošeta uztverot ripu un raidot to vārtos. Krievijas izlases treneru kolektīvs nolēma mainīt vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, un 67 sekundes pirms finālsvilpes Šons Kuturjē raidīja ripu tukšos krievu vārtos.