2017.gada pasaules čempionāta pirmajā A grupas spēlē pēcspēles metienos Krievija ar rezultātu 2:1 uzvarēja Zviedrijas izlasi.

Pirmajā trešdaļā komandas spēlēja augsta tempa hokeju. Neliels pārsvars piederēja Zviedrijai un 15.minūtē rezultātu atklāja zviedru uzbrucējs Eliass Lindholms. Aizsargs Hedmans no savas zonas piespēlēja Raskam, kurš atrodoties krievu spēlētāju ielenkumā veiksmīgi atrada brīvo Lindholmu. Zviedru spēlētājs nekļūdījās un ar asu metienu pārspēja krievu vārtsargu.

Spēlēs otrajā trešdaļā abas komandas turpināja rādīt aizraujošu hokeju, taču rezultāts nemainījās, līdz ar to zviedri joprojām atradās vadībā. Trešās trešdaļas sākumā pārsvaru ieguva Krievija, un jau ceturtajā minūtē Andronovs izlīdzināja spēles rezultātu.

Foto

Uzvarētāju spēles pamatlaikā neizdevās noskaidrot, tādejādi spēle nonāca līdz pagarinājumam, kas tika izspēlēts jaunajā trīs pret trīs formātā. Momentiem bagātā pagarinājumā neviena no komandām vārtus nespēja gūt, tāpēc uzvarētāju nācās noskaidros pēcspēles metienu sērijā. Tajā veiksmīgāki bija krievi, gūstot pirmo uzvaru čempionātā. Uzvaru nesošais “bullītis” krievu uzbrucēja Panarina kontā.