Somija izcīna grūtu uzvaru pār Slovēniju

Vakara spēlē Parīzē otro uzvaru izcīnīja Somijas izlase, kas ar 5:2 pārspēja sīksto Slovēniju.

Pirmajā periodā liels pārsvars piederēja somiem, taču ar momentu realizāciju nesekmējas. Kas neizdevās somiem, izdevās slovēņiem. Anže Kuralts ātrajā pretuzbrukumā ar metienu apakšējā stūrī izvirzīja vadībā Slovēniju. Otrā perioda 5. minūtē Vali Mati Savinens ar teicamu metienu tālajā devītniekā panāca izlīdzinājumu, bet nedaudz vēlāk Miko Rantanens guva ziemeļniekiem otros vārtus.

Slovēņi trešā perioda vidū spēja panākt izlīdzinājumu, tomēr sensācija izpalika. Vispirms ar neatvairāmo metienu vārtu augšēja stūri izcēlās somu jaunais talants Sebastians Aho, bet pēc nepilnas minūtes Markus Hennikeinens ieraidīja ceturto ripu pretinieku cietoksnī. Spēlēs beigās, Slovēņiem nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, ripu tukšos vārtos ieraidīja Tomi Salinens.