TIEŠRAIDE: PČ hokejā 2017. ASV – DĀNIJA

Komentāri

Pasaules čempionātā otro spēli plkst. 17:15 A apakšgrupā aizvadīs ASV un Dānijas valstsvienības. Abas izlases pirmajā čempionāta mačā piedzīvoja zaudējumus, piekāpjoties Vācijas un Latvijas izlasēm.

Amerikāņi, kas pērn Maskavā izcīnīja ceturto vietu, pirmajā duelī ar 1:2 piekāpās turnīra mājiniecei Vācijai, savukārt Dānijas valstsvienība piedzīvoja sauso zaudējumu pret Latviju – 0:3. ASV izlase uz pasaules čempionātu atvedusi gados jaunu sastāvu, taču meistarīgu hokejistu tai netrūkst. Tikmēr Dānijas izlasei atteica seši NHL spēlētāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: ASV iemet septiņas ripas dāņu vārtos

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl