TIEŠRAIDE: PČ hokejā 2017. ASV – DĀNIJA

Komentāri

Pasaules čempionātā otro spēli plkst. 17:15 A apakšgrupā aizvadīs ASV un Dānijas valstsvienības. Abas izlases pirmajā čempionāta mačā piedzīvoja zaudējumus, piekāpjoties Vācijas un Latvijas izlasēm.

Amerikāņi, kas pērn Maskavā izcīnīja ceturto vietu, pirmajā duelī ar 1:2 piekāpās turnīra mājiniecei Vācijai, savukārt Dānijas valstsvienība piedzīvoja sauso zaudējumu pret Latviju – 0:3. ASV izlase uz pasaules čempionātu atvedusi gados jaunu sastāvu, taču meistarīgu hokejistu tai netrūkst. Tikmēr Dānijas izlasei atteica seši NHL spēlētāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: ASV iemet septiņas ripas dāņu vārtos

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl