Somijas panākumu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā vēroja iespaidīgs iedzīvotāju skaits

IMAGO IMAGES/SCNAPIX

Pārsteidzošo Somijas hokeja izlases panākumu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā televīzijā un straumēšanas platformās skatījušies 2,43 miljoni valsts iedzīvotāju, vēsta vietējais medijs mtvuutiset.

Kā ziņots, Somija papildlaikā ar 5:4 pārspēja pagājušo divu gadu čempioni Zviedriju, liktenīgos vārtus gūstot Sakari Maninenam. Pusfinālā somi spēkosies ar Krieviju, kura ceturtdaļfinālā sīvā cīņā ar 4:3 pieveica ASV.

Maksimālo skatītāju skaitu spēle sasniegusi otrajā periodā, kad Somija atspēlējās no 1:3 un izlīdzināja mača rezultātu.

Otra skatītākā spēle šajā čempionātā bijusi pret Dāniju, kuru vēroja 2,08 miljoni skatītāju. Kopumā divu nedēļu laikā pasaules čempionāta auditorija Somijā sasniegusi 3,9 miljonus, kas ir aptuveni 73% no kopējā iedzīvotāju skaita.