Komentāri
Somija pēc junioru triumfa cer uz veiksmīgu čempionātu Krievijā
Foto: AP/SCANPIX

Somijas junioru hokeja izlase janvārī lika jukt prātā visiem somiem, Pasaules junioru hokeja čempionāta finālā ar 4:3 pagarinājumā uzvarot Krieviju un otro reizi pēdējos trīs gados izcīnot zelta medaļas.

Tagad Somija cer veiskmīgi nospēlēt arī pieaugušo Pasaules čempionātā Krievijā. Ja Olimpiskajā spēlēs somi ir viena no veiksmīgājām planētas izlasēm, Pasaules čempionātos Suomi komandai tik labi nesokas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopš 1994.gada Lilihammeres, Somija ir izcīnījusi medaļas piecās no sešām Olimpiskajām spēlēm. Toties Pasaules čempionātos pēc zelta medaļām 2011.gada Slovākijas čempionātā, somu hokejisti uz goda pjedestāla kāpuši tikai reizi – 2014.gadā Minskā pēc sudraba medaļu izcīnīšanas.

Somija Sanktpēterburgā spēlēs B grupā kopā ar Kanādas, ASV, Slovākijas, Baltkrievijas, Francijas, Vācijas un Ungārijas izlasēm.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl