Komentāri

Pasaules čempionāta B grupas vakara spēlē Somijas izlase pirmā perioda sākumā nonāca iedzinējos ar 0:2, tomēr papildlaikā ar 3:2 pārspēja Šveici.

Šveice sensacionāli vakar pārspēja Kanādu, taču Somija tikai papildlaikā nodrošināja uzvaru pret Norvēģiju.

Somija mača sākumā nonāca vairākumā, tomēr to realizēt neizdevās. Šveice ilgi negaidīja un sodīja somus-iespēju pretuzbrukumā veiksmīgi izmantoja Hercogs. Trešdaļas vidū Džoels Ženasi rezultātu Šveicei dubultoja, un Somija nekavējoties veica vārtsargu maiņu. Turpinājumā Šveice pat nonāca pieci pret trīs vairākumā, bet Somijai izdevās nosargāt savu vārtu drošību.  Trešdaļas noslēgumā Andrešs Ambuls saņēma 2+10 noraidījumu par sitienu galvas un kakla rajonā. Tas ļāva somu uzbrucējam Jusso Hietanenam samazināt rezultāta starpību-2:1.

Otro trešdaļu komandas aizvadīja bez gūtiem vārtiem, taču pēc četriem metieniem pirmajām trešdaļā somi to skaitu palielināja līdz 17. Rezultāta izlīdzinājumu vairākumā trešās trešdaļas astotajā minūtē panāca Mikko Rantanens. Pēc Sebastiana Aho piespēles vārtu virzienā ripu raidīja Ville Lajunens, un Rantanens sekmīgi vārtu priekšā pielaboja tās lidojumu ar nūju. Pamatlaikā uzvarētāju neizdevās noskaidrot, tāpēc nācās aizvadīt papildlaiku. Uzvaru tajā somiem nodrošināja Valteri Filpula.

Video

Somija ar 11 punktiem B grupā ieņem otro vietu, bet Šveice ar 12 trešo.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl