Slovākija noslēdz čempionātu ar zaudējumu

Pasaules čempionāta A grupas agrajā spēlē Zviedrija ar 4:2 pārspēja Slovākiju, kurai turnīrs ir noslēdzies.

Zviedrijas labā vārtus guva Viljams Nīlanders, Olivers Ekmans Larsons, Deniss Everbergs un Viljams Karlsons. Ar vārtiem Slovākijas izlasē izcēlās Tomašs Matušeks un Andrejs Kudrna.

Pirmās trešdaļas piektajā minūtē mača rezultātu pēc Niklasa Bekstroma piespēles atklāja Viljams Nīlanders-1:0. Četras minūtes vēlāk Olivers Ekmans Larsons dubultoja Zviedrijas pārsvaru. Otrās trešdaļas sākumā rezultāta starpību Slovākijai samazināja Tomašs Matušeks, taču jau pēc minūtes Deniss Everbergs atjaunoja divu vārtu pārsvaru zviedriem-3:1.

Trešās trešdaļas sākumā Andrejam Kudrnam atkal izdevās samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, tomēr spēles beigās Viljams Karlsons dzēsa Slovākijas izlases cerības uz rezultāta izlīdzināšanu-4:2.

Līdz ar to abas izlases noslēgušas grupu turnīru ar atšķirīgiem noskaņojumiem. Zviedri šobrīd ieņem otro vietu A grupā un iekļūst ceturtdaļfinālā, tikmēr Slovākija turnīru noslēdz ar septīto vietu grupā.