Slovākija noslēdz čempionātu ar zaudējumu

Komentāri
Slovākija noslēdz čempionātu ar zaudējumu
FOTO: imago/Beautiful Sports

Pasaules čempionāta A grupas agrajā spēlē Zviedrija ar 4:2 pārspēja Slovākiju, kurai turnīrs ir noslēdzies. 

Zviedrijas labā vārtus guva Viljams Nīlanders, Olivers Ekmans Larsons, Deniss Everbergs un Viljams Karlsons. Ar vārtiem Slovākijas izlasē izcēlās Tomašs Matušeks un Andrejs Kudrna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmās trešdaļas piektajā minūtē mača rezultātu pēc Niklasa Bekstroma piespēles atklāja Viljams Nīlanders-1:0. Četras minūtes vēlāk Olivers Ekmans Larsons dubultoja Zviedrijas pārsvaru. Otrās trešdaļas sākumā rezultāta starpību Slovākijai samazināja Tomašs Matušeks, taču jau pēc minūtes Deniss Everbergs atjaunoja divu vārtu pārsvaru zviedriem-3:1.

Trešās trešdaļas sākumā Andrejam Kudrnam atkal izdevās samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, tomēr spēles beigās Viljams Karlsons dzēsa Slovākijas izlases cerības uz rezultāta izlīdzināšanu-4:2.

Līdz ar to abas izlases noslēgušas grupu turnīru ar atšķirīgiem noskaņojumiem. Zviedri šobrīd ieņem otro vietu A grupā un iekļūst ceturtdaļfinālā, tikmēr Slovākija turnīru noslēdz ar septīto vietu grupā.

Video

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl