Pasaules hokeja čempionāta B apakšgrupas spēlē, Slovākijas izlasei visus trīs vārtus gūstot noslēdzošajā periodā, ar rezultātu 3:1 pārspēja Slovēnijas hokejistus.

Mača rezultāts tika atklāts jau pirmās trešdaļas septītajā minūtē, kad precīzs bija Slovēnijas izlases uzbrucējs Jans Urbass. Otrajā cīņas periodā slovēņi izdarīja piecus metienus pa pretinieku komandas vārtiem, uz ko Slovākija atbildēja ar astoņiem, tomēr spēles rezultāts pēc otrās trešdaļas bija nemainīgs.

Kad trešajā periodā bija aizvadītas astoņas minūtes, vairākumā rezultātu izlīdzināja slovāks Andrejs Mesārošs, bet piecas minūtes pirms pamatlaika beigām vadību panāca Marians Gaboriks.

Pamatlaika pēdējā minūtē Slovēnijas izlase nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju un trešā perioda pēdējā sekundē ripu tukšos vārtos raidīja Gaboriks, gūstot savus otros vārtus mačā.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!