Slovākijas hokeja izlase pasaules čempionāta mačā otrdien ar 7:4 apspēlēja Baltkrieviju, tomēr A grupā ieņēma tikai piekto vietu, paliekot bez turnīra ceturtdaļfināla.

Pirmajā trešdaļā slovāki guva divus vārtus, ar precīziem metieniem izceļoties Martinam Bakošam un Tomāšam Jurco. Savukārt otrajā periodā baltkrievi atbildēja ar tikpat vārtiem, kad pretinieku vārtsargu pārspēja Aleksandrs Kitarovs un Čārlzs Linglets.

Trešajā trešdaļā abas komandas nodemonstrēja ļoti rezultatīvu sniegumu. Vispirms Bakošs guva savus otros vārtus spēlē, tad Jevgēņijs Koviršins panāca izlīdzinājumu baltkrieviem, bet Pāvels Vorobejs pirmo reizi spēlē Baltkrieviju izvirzīja vadībā.

Slovākija gan turpināja uzbrukt un, pateicoties Jurco vārtiem, rezultāts atkal bija neizšķirts. Mača izskaņā gan spēcīgāki izrādījās slovāki, kas svinēja uzvaru spēlē, jo ar trim vārtiem izskaņā izcēlās Mareks Hovorka, Mareks Daloga un Mihals Krištofs. Slovākijas izlasē ar piecām rezultatīvām piespēlēm atzīmējās Ladislavs Naģs.