Komentāri

2017.gada pasaules čempionāta B grupas spēlē Parīzē Norvēģija ar 5:1 uzvarēja Slovēnijas izlasi. 

Spēles rezultātu pēc Patrika Toresena piespēles Norvēģijai atklāja Matis Olimbs. Mirkli vēlāk norvēģi nonāca mazākumā, tomēr Slovēnija to izmantot nespēja. Trešdaļas 15.minūtē Norvēģijas pārsvaru dubultoja Andrē Olimbs-2:0.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Norvēģijas dominance turpinājās un pirmās trešdaļas beigās 3:0 panāca Kristians Forsbergs. Otrā trešdaļa bija mazāk rezultatīva, taču skaitlisko vairākumu pirms trešdaļas beigām realizēja norvēģu uzbrucējs Aleksanders Reičenbergs, panākot 4:0. Slovēņi mirkli pēc tam atbildēja ar savu pirmo vārtu guvumu, kad līdz trešdaļas beigām palika 15 sekundes. Vārtus Slovākijas labā guva Roberts Saboličs. Punktu spēlei ar piekto vārtu guvumu pielika Patriks Toresens, kuram visā spēlē 1+1.

Uzvara Norvēģijas izlasei ar sešiem punktiem trīs spēlēs ļauj atrasties B grupas otrajā vietā.

Video:

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl