Komentāri

2017.gada pasaules čempionāta B grupas spēlē Parīzē Norvēģija ar 5:1 uzvarēja Slovēnijas izlasi. 

Spēles rezultātu pēc Patrika Toresena piespēles Norvēģijai atklāja Matis Olimbs. Mirkli vēlāk norvēģi nonāca mazākumā, tomēr Slovēnija to izmantot nespēja. Trešdaļas 15.minūtē Norvēģijas pārsvaru dubultoja Andrē Olimbs-2:0.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Norvēģijas dominance turpinājās un pirmās trešdaļas beigās 3:0 panāca Kristians Forsbergs. Otrā trešdaļa bija mazāk rezultatīva, taču skaitlisko vairākumu pirms trešdaļas beigām realizēja norvēģu uzbrucējs Aleksanders Reičenbergs, panākot 4:0. Slovēņi mirkli pēc tam atbildēja ar savu pirmo vārtu guvumu, kad līdz trešdaļas beigām palika 15 sekundes. Vārtus Slovākijas labā guva Roberts Saboličs. Punktu spēlei ar piekto vārtu guvumu pielika Patriks Toresens, kuram visā spēlē 1+1.

Uzvara Norvēģijas izlasei ar sešiem punktiem trīs spēlēs ļauj atrasties B grupas otrajā vietā.

Video:

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl