Komentāri

2017.gada pasaules čempionāta B grupas spēlē Parīzē Norvēģija ar 5:1 uzvarēja Slovēnijas izlasi. 

Spēles rezultātu pēc Patrika Toresena piespēles Norvēģijai atklāja Matis Olimbs. Mirkli vēlāk norvēģi nonāca mazākumā, tomēr Slovēnija to izmantot nespēja. Trešdaļas 15.minūtē Norvēģijas pārsvaru dubultoja Andrē Olimbs-2:0.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Norvēģijas dominance turpinājās un pirmās trešdaļas beigās 3:0 panāca Kristians Forsbergs. Otrā trešdaļa bija mazāk rezultatīva, taču skaitlisko vairākumu pirms trešdaļas beigām realizēja norvēģu uzbrucējs Aleksanders Reičenbergs, panākot 4:0. Slovēņi mirkli pēc tam atbildēja ar savu pirmo vārtu guvumu, kad līdz trešdaļas beigām palika 15 sekundes. Vārtus Slovākijas labā guva Roberts Saboličs. Punktu spēlei ar piekto vārtu guvumu pielika Patriks Toresens, kuram visā spēlē 1+1.

Uzvara Norvēģijas izlasei ar sešiem punktiem trīs spēlēs ļauj atrasties B grupas otrajā vietā.

Video:

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl