Latvijas hokeja izlases pretinieču duelī Zviedrija sagrauj Čehiju

Komentāri
Latvijas hokeja izlases pretinieču duelī Zviedrija sagrauj Čehiju
Foto: EPA/LETA

Latvijas hokeja izlases pasaules čempionāta pretinieču duelī Zviedrija trešdien Eirotūres mačā izbraukumā ar 7:2 (1:2, 2:0, 4:0) sagrāva Čehiju.

Pirmo desmit minūšu laikā Čehija izvirzījās vadībā ar 2:0, taču pārsvaru nosargāt neprata, jo zviedri mača turpinājumā guva septiņus bezatbildes vārtus. Uzvarētāju sastāvā ar diviem gūtiem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās Roberts Rusēns un Patriks Cehlins. Savukārt četras rezultatīvas piespēles veica Līnuss Umarks.

Pirms tam trešdien kļuva zināms, ka Čehijas izlasei šajā pasaules čempionātā neizdosies piesaistīt 44 gadus veco Jaromiru Jāgru, kurš vēl joprojām atzīstami spēlē Nacionālajā hokeja līgā (NHL).

Pašlaik Eirotūres kopvērtējumā līdere ar 23 punktiem 11 spēlēs ir Zviedrija, kas līdz ar to nodrošinājusi pirmo vietu, bet tai ar 14 punktiem desmit mačos seko Krievija, ko vada Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš. 13 punktus desmit cīņās guvusi Somija, kamēr tikpat punkti 11 mačos ir čehiem.

Šī gada pasaules čempionāts no 6. līdz 22.maijam risināsies Krievijas pilsētās Maskavā un Sanktpēterburgā. Latvija spēlēs Maskavas grupā, samērojot spēkus ar Krieviju, Zviedriju, Čehiju, Šveici, Norvēģiju, Dāniju un Kazahstānu. Latvijas izlase augstākajā divīzijā būs pārstāvēta jau divdesmito gadu pēc kārtas.

Lasi vēl