Krievijas hokejisti “bullīšos” izcīna pasaules čempionāta bronzas medaļas

9 komentāri
TASS/SCANPIX

Krievijas hokeja izlase svētdien Bratislavā izcīnīja pasaules čempionāta bronzas medaļas. Krievi bronzas mačā ar rezultātu 3:2 pēcspēles metienu sērijā pārspēja Čehiju.

Pēc nospēlētām 13.minūtēm mača rezultātu atklāja Mihails Girgorenko, kurš pielaboja komandas biedra neprecīzu metienu no zilās līnijas. Tiesa, 41 sekundi vēlāk Mihals Repīks izslidoja viens pret krievu vārtsargu Andreju Vasiļevski, raidot ripu tīklā. Savukārt pusotru minūti pirms pirmā perioda beigām Dominiks Kubalīks ar metienu bez ripas apstādināšanas panāca 2:1 čehu labā.

Otrā perioda ievadā krievi izlīdzināja rezultātu, pirmajā minūtē ar negaidītu metienu izceļoties Artjomam Aņisimovam. Pamatlaikā vairāk vārti netika gūti, līdz ar to duelis turpinājās pagarinājumā. Arī tajā neviena komanda vārtus neguva, līdz ar to bronzas medaļas liktenis izšķīrās pēcspēles metienu sērijā.

“Bullīšos” ar 2:0 pārāki bija krievi, lielisku sniegumu demonstrējot Vasiļevskim, bet vārtus gūstot Iļjam Kovaļčukam un Ņikitam Gusevam.

Krievijai šī ir piektā bronza pasaules čempionātos.