Komentāri

Zviedrijas izlase svētdien  pasaules čempionāta A grupas mačā ar 5:3 uzvarēja Šveices hokejistus.

Pēc Jona Klingberga, Patrika Hornkvista un Mikaela Baklunda precīzajiem metieniem zviedri izvirzījās vadībā ar 3:0. Šveices izlase nepadevās – Ramons Unterzanders un Rafaels Diazs pārspēja zviedru vārtsargu Andersu Nilsonu, panākot 2:3.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Trešā perioda vidū Adams Larsons un Magnuss Pājarvi zviedriem guva vēl divus vārtus, bet Dīns Kukans spēles pēdējā minūtē trešo reizi pārspēja Nilsonu – Zviedrija izcīnīja savu sesto uzvaru sešās spēlēs ar 5:3.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl