Komentāri
Kāpēc Krievijas hokeja izlase “iesprūda” Ķelnes dzelzceļa stacijā?
Foto: LETA

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētajai Krievijas hokeja izlasei radušās pamatīgas problēmas ar izbraukšanu no Ķelnes uz Parīzi, kur tai ceturtdien gaidāma pasaules čempionāta ceturtdaļfināla spēle, vēsta vietējā Hokeja federācija.

Krievijas komanda uz Parīzi, kur tai ceturtdien gaidāma spēkošanās ar Čehiju, nolēma doties trešdien ar vilcienu. Tomēr vienību sagaidīja piespiedu aizkavēšanās, jo vilcienam esot atvienojušies vagoni. Līdz ar to hokejisti šobrīd spiesti gaidīt dzelzceļa stacijā, taču izbraukšana tagad plānota plkst. 16.25 pēc Latvijas laika.
Tiesa, šāda aizkavēšanās nekādi neietekmēšot komandas plānus. Nolemts, ka pēc ierašanās Parīzē izlase vispirms aizvadīs treniņu, bet tikai pēc tam dosies uz viesnīcu.
Aizkavēšanās dēļ pasaules čempionāta rīkotāji stacijā uzsaukuši Krievijas izlasei pusdienas.
Krievijas izlase pasaules čempionāta A grupā, kas savas spēles aizvadīja Vācijas pilsētā Ķelnē, ieņēma otro vietu, tāpēc tai ceturtdaļfinālā būs jātiekas ar B apakšgrupas trešo spēcīgāko vienību Čehiju.
Vēl pasaules čempionāta ceturtdaļfinālu pāros ASV sacentīsies ar Somiju, Kanāda tiksies ar Vāciju, bet Šveice spēkosies ar Zviedriju.
Pasaules čempionāts noslēgsies svētdien.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl