Kanāda iemet sešas ripas arī pret Čehiju

Pie trešās uzvaras pasaules čempionātā hokejā tika Kanādas valstsvienība, kas ar 6:3 pieveica mājinieci Čehiju.

Mača rezultātu piektajā minūtē atklāja kanādiešu uzbrucējs Džordans Eberle, bet 59 sekundes līdz pirmā perioda beigām Teiloram Halam izdevās panākt 2:0. Tiesa, līdz pārtraukumam čehiem vienus vārtus izdevās atspēlēt, izceļoties Martinam Eratam.

Vēlāk jau otrās trešdaļas izskaņā Martins Zadovičs panāca izlīdzinājumu, taču neilgu brīdi vēlāk Šons Koturjērs no jauna vadībā izvirzīja kanādiešus. Trešās trešdaļas ievadā Tailers Segīns panāca jau 4:2 par labu Kanādai, turklāt 51. minūtē NHL superzvaigzne Sidnijs Korsbijs guva vēl vienus vārtus. Atlikušajā laikā mājiniekiem neizdevās lauzt cīņas gaitu, lai gan abas vienības vēl apmainījās vārtu guvumiem.