Komentāri

Pie negaidītas uzvaras pasaules čempionāta B grupas ietvaros svētdien tika olimpiskā vicečempione Vācija, kas ar 3:2 pagarinājumā pārspēja spēcīgo Somiju.

Vācijas un Somijas cīņa sākās prognozējami, jo trešajā minūtē somus vadībā izvirzīja Eli Tolvanens, tomēr pārliecinošs turpinājums šīs izlases izpildījumā nesekoja. Tā vietā vācieši Frederiks Tifelss un Bjerns Krups vadībā izvirzīja olimpiskos vicečempionus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Somi visu trešo trešdaļu izdarīja lielu spiedienu uz pretinieku vārtiem, tomēr vācieši ļoti disciplinēti aizsargājās. Viņus gan iegāza Tifelsa noraidījums 57.minūtē, un vairākumu nedaudz vairāk nekā divas minūtes līdz pamatlaika beigām izmantoja viens no turnīra rezultatīvākajiem hokejistiem Sebastians Aho.

Pamatlaikā uzvarētāji šajā mačā netika noskaidroti, tāpēc duelis turpinājās pagarinājumā. Tā sākumā aktīvāk uzbruka Somija, tomēr vācieši lieliski izmantoja pretuzbrukumu 63.minūtē vārtus gūstot Markusam Eizenšmitam.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl