Komentāri

Šodien pirmajā mačā Ķelnē Dānijas izlase pamatlaika izskaņā ar rezultātu 2:0 izrāva uzvaru pār Itāliju, kurai augstākā grupa būs jāatstāj.

Dāņiem šī spēle neko neizšķīra, toties Itālijai, lai saglabātu izredzēs uz palikšanu augstākajā divīzijā, bija nepieciešama uzvara pamatlaikā. Visās spēlēs gaitā nospiedošs pārsvars piederēja skandināviem, taču, pateicoties teicamai itāļu vārtsarga Andreasa Bernarda spēlei, rezultāts uz tablo nemainījās līdz pat trešā periodā beigām. Dāņiem otro reizi spēlē bija iespēja spēlēt skaitliskajā vairākumā un to izdevās ātri realizēt. Pēc ātrās izspēles ripa nonāca pie Niklasa Hārta, kurš atklāja spēlēs rezultātu. Uzreiz pēc zaudētājiem vārtiem itāļi nomanīja vārtsargu. Vienā no epizodēm neveiksmīgi savu vārtu priekšā paklupa viens no Itālijas izlases spēlētājiem un ripa ielidoja tukšos vārtos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO:

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl