Komentāri

Latvijas hokeja izlase pasaules čempionātu Prāgā pabeidza ar zaudējumu Francijai pēcspēles metienos – 2:3. Taču, pateicoties izcīnītajam 1 punktam, Latvija nosargāja vietu pasaules hokeja elitē. Pēc mača Latvijas Hokeja Federācijas (LKF) prezidents Kirovs Lipmans žurnālistiem sacīja, ka spēlētāji izteikuši lūgumu, lai galvenais treneris Aleksandrs Beļavskis saglabājot šo amatu, un, visticamāk, ka tā arī notiks.

Jau ziņots, ka Kaspars Daugaviņš un Guntis Galviņš vairākumā izvirzīja Latviju vadībā, ar 2:0, taču Francijas izlase, kurai obligāti bija nepieciešama uzvara, lai saglabātu vietu augstākajā divīzijā, pēdējā trešdaļā atspēlējās 2:2.

Spēles pats dramatiskākais notikums atgadījās spēles pēdējās sekundēs, kad pēc Kristapa Sotnieka kļūdas uzbrukumā Žuljēns Derosjē izskrēja vienatnē pret Edgaru Masaļski un mūsu vārtsargs, atvairot ripu, būtībā nosargāja Latvijai vietu pasaules elitē.

Vēlāk pēcspēles metienos Francija izcīnīja uzvaru un uz pirmo divīziju nosūtīja Austriju, kurai bija nepieciešams, lai franči zaudē.
Latvija turnīru pabeidza ar 5 punktiem, priekšpēdējā vietā grupā un 13. vietā čempionāta kopvērtējuma.

Par turnīra labākajiem spēlētājiem mūsu komandā atzina Edgaru Masaļski un uzbrukuma līderus – Lauri Dārziņu un Kasparu Daugaviņu.

Jau zināms, ka 2018. gada Olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā Latvijai būs jāspēlē ar divām pasaules čempionāta pretiniecēm – Vāciju un Austriju.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl