Francija pārbrauc pāri Somijai

Negaidītu uzvaru šodien izcīnīja mājiniece Francijas valstsvienība, kas ar 5:1 sakāva Somiju. Ar diviem vārtiem frančiem izcēlās Antuāns Rusēls.

Pašā sakumā laukumā dominēja Somijas izlase, taču arī Francija spēja atbildēt ar vairākiem draudīgiem uzbrukumiem. Periodā izskaņā, par prieku vietējai publikai, pirmie vārtus guva franči, pārtraukumā dodoties labā noskaņojumā. Otrā perioda sakumā Miko Lehtanens ar spēcīgo šāvienu no zilās līnijas panāca 1:1. Taču somu prieki nebija ilgi. Nedaudz vēlāk viduszonā kļūdījās somu jaunais talants Sebastians Aho, un franči ātrajā pretuzbrukumā atguva vadību. Paša perioda izskaņā mājiniekiem izdevās panākt jau divu vārtu pārsvaru. Pēc tāla Žonatana Janīla metiena Valentēnam Klero izdevās mainīt ripas lidojuma virzienu, neatstājot nekādas izredzes Somijas izlases vārtsargam. Trešajā periodā somi ar milzīgiem spēkiem devās uzbrukumā, taču iekrita pretuzbrukumā, un rezultāts kļuva jau 4:1 par labu Francijas izlasei. Ar otriem vārtiem spēlē izcēlās Antuāns Rusēls. Spēles beigās somi nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču izglābties nespēja, Francija pārtvēra ripu un piekto reizi to ieraidīja Somijas izlases cietoksnī.