Vakara mačā Parīzē mājiniece Francija vārtu momentu bagātā spēlē ar 4:1 pieveica Slovēnijas hokejistus. Ar “hat-trick” izcēlās Antuāns Rusels.

Abām komandām šī spēle neko neizšķīra. Slovēnijas izlasi vairs nekas nevarēja glābt no izkrišanas, savukārt Francija bija zaudējusi izredzes uz iekļūšanu labāko astotniekā. Pirmajā periodā abas komandas veidoja bīstamus momentus un slovēņiem bija pat iespēja izpildīt soda metienu, taču Alešam Mušičam metiens aizlidoja garām vārtiem. Otrās trešdaļas 9. minūtē, komandas biedra metienu no zilās līnijas pielaboja Rusels, izvirzot mājiniekus vadībā. Pēc brīža Johans Ovitū lieliski apslidoja pretinieku aizsardzību un ar skaisto metienu vārtu augšējā stūrī dubultoja franču pārvāru. Pēdējā trešdaļā mājiniekiem bija iespēja spēlēt lielajā skaitliskajā vairākumā, ko izdevās ātri realizēt, savus otros vārtus spēlē guva Rusels. Turpinot spēlēt vairākumā, nu jau piecatā pret četriem, franči rupji kļūdījās uzbrukumā zonā, ripu pārtvēra Jans Muršaks un aizskrēja vienatnē pret vārtsargu un vienus vārtus atguva. Pamatlaika izskaņā Francijas izlase palika mazākumā un slovēņi nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Spēlējot sešatā pret četriem, slovēņi neveiksmīgi nospēlēja uzbrukumā, un Rusels ar metienu tukšos vārtos nokārtoja sev ”hat-trick”.