Francija spraigā cīņā pasaules čempionāta B grupas spēlē pārspēja Baltkrieviju.

Francija vakardienas spēlē cienījami nospēlēja pret Kanādu, zaudējot ar 2:3, taču Baltkrievija trešdien piedzīvoja sauso zaudējumu pret Šveici, joprojām čempionātā esot bez punktiem.

Rezultātu mača 13.minūtē atklāja Saša Treilē. Otrās trešdaļas sākumā Damiens Flerī rezultātu dubultoja, taču turpinājumā Pavels Vorobejs un Jegors Šarangovičs panāca 2:2. Jau pašā trešās trešdaļas sākumā pirmo reizi vadību mačā baltkrieviem ieguva Aleksandrs Pavlovičs. Frančiem izlīdzinājumu panāca Pjērs Belmārs, līdz ar to spēle nonāca līdz papildlaikam, tomēr uzvarētāju nācās noskaidrot “bullīšu” sērijā. Tajā uzvaru Francijai izrāva Stefans Da Košta.