Fāzels: Personīgi sekošu, lai Krievijas Hokeja federācija tiktu sodīta

Komentāri
Fāzels: Personīgi sekošu, lai Krievijas Hokeja federācija tiktu sodīta
Foto: Andre Ringuette/HHOF-IIHF Images

Krievijas hokeja izlases aiziešana no laukuma pirms pasaules čempionāta apbalvošanas ceremonijas beigām ir nepieņemama, tāpēc Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) prezidents Renē Fāzels sola personīgi sekot līdzi, lai Krievijas Hokeja federācija saņemtu sodu.

Par pasaules čempioni pirmo reizi kopš 2007. gada kļuva Kanāda, kas finālā ar 6:1 apspēlēja Krieviju, ko vada Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš. Tomēr pēc spēles beigām un sudraba medaļu saņemšanas vairums Krievijas izlases hokejistu nolēma pamest ledu, lai gan Kanādai tikmēr vēl nebija pasniegts čempionu kauss un atskaņota šīs valsts himna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Vēlos teikt, ka tas ir nepieņemami. Tā ir necieņas izrādīšana pret pretinieku komandu,” aģentūra R-Sport citē Fāzelu. “Biju ļoti sarūgtināts un apbēdināts par šo notikumu. Tas ir pretrunā ar mūsu godīgas spēles noteikumiem, tā ir necieņa pret mūsu spēli un vienkārši nepieņemami.”

“Ļoti cienu Krieviju un krievu hokeju, tomēr man bija grūti noskatīties uz šādu uzvedību,” izteicies IIHF prezidents. “Rīt atgriezīšos ofisā, mēs apspriedīsim šo situāciju un noteikti pieņemsim soda mērus. Pats personīgi sekošu līdzi, lai tie tiktu piemēroti.”

Daži Krievijas hokejisti tomēr nolēma palikt uz ledus, ieskaitot komandas līderus Aleksandru Ovečkinu un Jevgēņiju Malkinu. Vēl pirms vairāku hokejistu došanās prom Ovečkins lūdza viņus to nedarīt, taču spēlētāji neieklausījās un atstāja laukumu. Tomēr vēl pirms Kanādas himnas atskaņošanas laukumu bija pametusi jau visa Krievijas izlase, tādējādi izrādot necieņu pretiniekiem.

Lasi vēl