Dienvidkorejas valstsvienība pirmdien pasaules čempionātā hokejā piedzīvoja neveiksmi pret Norvēģiju, tādējādi zaudējot vietu elitē.

Norvēģija bija pārāka visā spēlē ar rezultātu 3:0, uzvaras vārtus pirmās trešdaļas 14. minūtē guva Tobiass Lindstrems.

Dienvidkoreja piedzīvoja zaudējumu katrā no septiņām B apakšgrupas spēlēm, netiekot pie neviena punkta. Sūrākie no zaudējumiem nāca pret ASV un Kanādu, attiecīgi ar 1:13 un 0:10. Savukārt Latvija Āzijas valsti pārspēja ar 5:0.

Līdz ar to šogad no elites grupas izkritušas Baltkrievija un Dienvidkoreja.

B apakšgrupas kopvērtējumā līdere ar 16 punktiem sešās spēlēs ir ASV, otrā ar 13 punktiem ir Somija, bet šobrīd trešo vietu ieņem Dānija ar 11 punktiem sešās cīņās. Ceturtajā vietā ar desmit punktiem piecos mačos ir Kanāda, bet par punktu mazāk ir Latvijai. Savukārt Vācija un Norvēģija iekrājušas attiecīgi septiņus un sešus punktus, tikmēr Dienvidkoreja ir bez punktiem.

Kā zināms, šovakar Latvijas hokeja izlase B grupā tiksies ar zvaigžņoto Kanādu. Spēles sākums pulksten 21:15.