Čehijas hokeja izlase pirmdien Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā pasaules čempionāta A grupas mačā ar 4:3 pārspēja Austriju, grupu turnīru noslēdzot ar piekto uzvaru pēc kārtas.

Jau pirmo divarpus minūšu laikā čehi pēc Tomāša Hikas un Filipa Hitila precīzajiem metieniem ieguva divu vārtu pārsvaru, bet pirmās trešdaļas beigās Austrijas hokejists Konstantins Komareks vienus vārtus atguva.

Otrajā periodā gan čehi atguva divu vārtu pārsvaru, turklāt 50.minūtē Hika panāca jau 4:1. Lai arī pamatlaika noslēgumā Mihaels Rafls divus vārtus atguva, austriešiem panākt pretiniekus neizdevās.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 7

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.