Komentāri

Čehijas hokeja izlase pirmdien Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā pasaules čempionāta A grupas mačā ar 4:3 pārspēja Austriju, grupu turnīru noslēdzot ar piekto uzvaru pēc kārtas.

Jau pirmo divarpus minūšu laikā čehi pēc Tomāša Hikas un Filipa Hitila precīzajiem metieniem ieguva divu vārtu pārsvaru, bet pirmās trešdaļas beigās Austrijas hokejists Konstantins Komareks vienus vārtus atguva.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otrajā periodā gan čehi atguva divu vārtu pārsvaru, turklāt 50.minūtē Hika panāca jau 4:1. Lai arī pamatlaika noslēgumā Mihaels Rafls divus vārtus atguva, austriešiem panākt pretiniekus neizdevās.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl