Komentāri

Pēc deviņu gadu pārtraukuma Latvijas hokeja izlase spēlēs pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā. Otrdien, 15. maijā, spēlē, kur gūti tikai vieni vārti, Latvijas hokeja izlase pārspēja čempionāta rīkotāju – Dāniju.

Ne čempionātam sākoties, ne pirms trešdienas spēles bukmeikeri Latvijas panākumam neticēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sākotnējās prognozes liecināja, ka Latvija savā grupā varētu palikt pat priekšpēdējā vietā.

Kad tas nenotika, par favorītiem tik un tā tika uzskatīti pretinieki. Piemēram, varbūtība, ka vakardienas spēlē uzvarēs Dānija, tika vērtēta kā trīskārt lielāka.

 

Dinārs Kvedovs
Latvijas Fanu organizācijas pārstāvis

Bukmeikeri parasti cenšas ļoti pareizi prognozēt. Taču šoreiz viņi ir ļoti spēcīgi apdedzinājušies. Bija pat tādi koeficienti, kādi PČ pret Latviju nebija redzēti. Neviens neticēja šai izlasei. Tikai treneris un puiši. Pats galvenais, ka puiši sev noticēja.

Arī tagad – pirms ceturtdien, 17. maijā, gaidāmās spēles ar Zviedriju, favorīti atkal ir pretinieki.

Kā LNT Ziņām atzina bijušais izlases aizsargs, tagad hokeja treneris Rodrigo Laviņš, Latvija nedrīkst ielaist ātras ripas, kas pretiniekiem ļautu spēlēt vēl atraisītāk.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl