Komentāri

Latvijas hokeja izlases vecākais spēlētājs Jānis Sprukts, kurš svētdien spēlē ar Slovākiju atklāja cīņas rezultātu, bet trešajā periodā pret viņu rupji nospēlēja pretinieks, atzina, ka līdzīgā veidā vārtus, kad ripa kā “taurenītis” slaidā lokā pa gaisu ielido vārtos, guvis jau iepriekš karjerā.

Jau ziņots, ka Latvijas izlase svētdienas vakarā Slovākiju uzvarēja ar rezultātu 3:1, izcīnot otro uzvaru turnīrā divās aizvadītās spēlēs, jo sestdien ar 3:0 tika pieveikta arī Dānija. Ar sešiem punktiem Hārtlija vadītā Latvijas valstsvienība ir A apakšgrupas līdere.

Spruktam trešajā periodā uz brīdi nācās pamest izlases soliņu un doties uz ģērbtuvēm, jo pret viņu tika izdarīts rupjš pārkāpums ar sitienu galvā. Par laimi, Sprukts nopietnu traumu neguva un atgriezās laukumā.

Video

Šī ir pirmā reize, kad Latvijas izlasei planētas meistarsacīkstes izdevies uzsākt ar divām uzvarām. Pirms tam vienīgo reizi tā pasaules čempionātu ar panākumu bija sākusi 2014. gadā Minskā, taču toreiz otrajā mačā tika piedzīvota neveiksme.

A apakšgrupas kopvērtējumā līdere ar sešiem punktiem divās spēlēs ir Latvija, bet pieci punkti ir Krievijai. Četrus punktus tikmēr guvusi Zviedrija, kamēr pa trim punktiem izcīnījušas Vācija un ASV. Savukārt pie diviem tikusi Slovākija, kamēr viens punkts ir Itālijai, bet bez punktiem ir Dānija.

Nākamo spēli Latvijas izlase aizvadīs otrdien pret Itāliju, kam sekos spēles ar Zviedriju, ASV, Krieviju un Vāciju.

Foto: LATVIJA, LATVIJA skandē Ķelnes tribīnēs – mūsu hokejisti apspēlē arī Slovākiju

Lasi vēl