1 komentārs
PČ hokejā spilgtākie momenti un skaistie spēles brīži fotogrāfes Jeļenas Ļevšinas acīm
Foto: Jeļena Ļevšina

Viena no neatņemamajām sastāvdaļām pasaules čempionātā hokejā ir ne tikai skaļie līdzjutēji, bet arī preses cilvēki, kuri atspoguļo čempionāta atmosfēru vizuāli. Lūk, fotogrāfes Jeļenas Ļevšinas iespaidi pēc šā gada pasaules čempionāta apmeklējuma Ķelnē, kurā viņa iemūžināja Latvijas izlases spēles spilgtākos mirkļus.

Jeļena stāsta: ”Šogad man atkal tika dota lieliska iespēja doties uz pasaules hokeja čempionātu Ķelnē kā fotogrāfei. Bija grūti, bet tajā pašā laikā arī ļoti interesanti. Šogad mūsu puiši patiešām centās un to varēja manīt! Šis čempionāts bija ļoti iespaidīgs. It īpaši mani pārsteidza mūsu jaunāka hokejistu paaudze. Viņi centās pierādīt ne tikai sev, bet arī citiem, ka spēj turēt līdzi. Viņi cīnījās, vicināja dūres, mēģināja iemest, guva vārtus un punktus. Ja viņi tā turpinās, kas zina varbūt tiešām nākamajā gadā tiksim ne tikai astotdaļfinālā, bet arī augstāk, jo mēs to varam!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl