Pavlovs: trešajā trešdaļā uz ledus izgājām ar domu – vairs jau nav, ko zaudēt

0 Komentāru
Pavlovs: trešajā trešdaļā uz ledus izgājām ar domu – vairs jau nav, ko zaudēt
Foto: F64

KHL regulārā čempionāta spēlē vakar Rīgas Dinamo neticamā veidā atspēlējoties no 0:5 bullīšos ar 6:5 pieveica Helsinku Jokerit komandu. Pēc mača savos iespaidos dalījās Vitālijs Pavlovs un brāļi Edgars un Arturs Kulda.

“Pirmo periodu vairāk spēlējām aizsardzībā.  Otrajā ielaidām pirmos, un tad viņiem aizgāja spēle. Mums bija nevajadzīgi noraidījumi. Tad zaudējām vēl pāris vārtus. Jā, sanāca kā sanāca. Trešajā trešdaļā uz ledus izgājām ar domu – vairs jau nav, ko zaudēt. Izgājām visi kopā – kā komanda. Iemetām vienus, tad bija iespēja spēlēt vairākumā. Guvām labus vārtus un bullīšos uzvarējām,” sacīja Pavlovs.

FOTO: Dinamo īstā trillerī ar 6:5 uzveic Jokerit

Pēc otrās trešdaļas Rīgas Dinamo komanda atradās iedzinējos 0:5. “Treneri bija skarbi pirms trešā perioda. Ko labu viņi mums varēja pateikt pie tāda rezultāta.. Pateica pāris stingrus vārdus un gājām laukumā spēlēt.” Vitālijam Pavlovam vakar beidzās pusotru gadu ilgā diskvalifikācija par aizliegtu vielu lietošanu.

VIDEO: rīdzinieki sešas ripas Jokerit cietoksnī

“Sākumā biju nedaudz nervozs. Kādu laiku nebiju spēlējis un komandai bija labi rezultāti. Pirms spēles bija uztraukums. Nospēlēju pāris maiņas, un bija labāk.” Jokerit rindās spēlē arī Latvijas izlases aizsargs Arturs Kulda. “Nedaudz ar Arturu aprunājāmies. Viņš bija ļoti neapmierināts. Viņu jau var saprast – pēc 5:0 zaudēt spēli nevienam nebūs emocijas kaut ko pļāpāt.”

Tikmēr E. Kulda pēc mača sacīja, ka atspēlēties no piecu vārtu deficīta ir ļoti, ļoti grūti: “Runāsim reāli, profesionālajā hokejā ir daudz grūtāk atspēlēties no 0:5. Šis panākums priekš mums ir ļoti liela uzvara!” Vēl uzbrucējs neslēpa prieku, ka varēja uzspēlēt pret savu brāli Arturu: “Es to gaidīju jau 16 gadus kopš spēlēju hokeju, un beidzot gribējās apspēlēt bračku.”

VIDEO: Brāļi Kuldas par savām emocijām spēlējot vienam pret otru

0 Komentāru