Pašreizējā NHL čempione “Capitals” ar uzvaru sāk Stenlija kausa izcīņu

USA TODAY Sports/SCANPIX

Pašreizējā trofejas glabātāja Vašingtonas “Capitals” ceturtdien ar uzvaru sāka NHL Stenlija kausa izcīņu.

Austrumu konferences ceturtdaļfināla pirmajā spēlē “Capitals” savā laukumā ar rezultātu 4:2 pārspēja Karolīnas “Hurricanes”, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0.

Uzvarētāju rindās ar diviem precīziem metieniem izcēlās Niklass Bekstrēms, bet vēl pa vārtiem iemeta Aleksandrs Ovečkins un Larss Ēlers. Savukārt jau pirmajā periodā ar trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās Džons Karlsons, kurš tādējādi atkārtojis NHL rekordu vienas trešdaļas laikā veikto rezultatīvo piespēļu rādītājā.

Savukārt “Capitals” vārtsargs Breidens Holtbijs šajā mačā atvairīja 27 pretinieku metienus.

“Ieguvām enerģiju no pirmajā periodā gūtiem trim vārtiem, bet kopumā domājumu, ka mums nedaudz paveicās,” norādīja Bekstrēms. “”Hurricanes” ir laba komanda, tā šajā mačā bija agresīva un nedeva mums daudz laika domāšanai. Domāju, varam spēlēt labāk.”

Tikmēr “Hurricanes” vienībā abus vārtus iemeta vien 19 gadus vecais krievs Andrejs Svečņikovs. Klubam šī ir atgriešanās Stenlija kausa izcīņā, kur tas iepriekšējo reizi spēlēja 2009.gadā.