Par ko tiesnesis bargi soda “Flames” aizsargu?

Komentāri

Nacionālās hokeja līgas (NHL) tiesnesis Dons Hendersons iesniedzis prasību par 10,25 miljoniem Kanādas dolāru (7,06 miljoniem eiro) pret Kalgari “Flames” aizsargu Denisu Vaidmenu, kurš pērn janvārī spēles laikā savainoja soģi.

Pērnā gada 27. janvārī notikušajā spēlē, kurā “Flames” ar 1:2 zaudēja Nešvilas “Predators”, Vaidmens, slidojot uz rezervistu soliņu, ar nūju no muguras uzbruka vienam no spēles līnījtiesnešiem, vēlāk aizbildinoties, ka ieraudzījis viņu pēdējā brīdī. Tomēr vēlāk NHL vadība lēma, ka hokejists soģi Hendersonu pagrūdis apzināti, tāpēc piemēroja bargu 20 spēļu diskvalifikāciju, kas vēlāk pēc apelācijas tika samazināta uz pusi.

Video

Vaidmens pēc notikušā vairākkārt uzsvēra, ka nav rīkojies speciāli, kā arī atvainojās cietušajam tiesnesim. Tiesa, iesniegtajā prasībā apgalvots, ka hokejists tiesnesi pagrūdis tīši un apzināti.
Kā vēsta “Yahoo.com” prasībā pret Vaidmenu uzskaitīts, ka Hendersons sadursmē guvis galvas traumu un smadzeņu satricinājumu, kakla traumu, kam bija nepieciešama operācija, muguras un pleca savainojumus, labās kājas traumu. Tāpat viņam bijušas sāpes un nejūtīgums labajā rokā, galvassāpes, kā arī nemiera sajūta un depresija. Gūto savainojumu rezultātā Hendersonam bija jāiziet fizioterapijas kurss un psihologa konsultācijas, kā arī jālieto medikamenti. Kā uzsvērts prasībā, savainojumu dēļ Hendersons nav guvis un negūs ienākumus desmit miljonu Kanādas dolāru (6,94 miljonu eiro) apmērā.

Lasi vēl