Komentāri
Ozoliņš: Nebija ilgi jādomā, vai kļūt par Rīgas “Dinamo” galveno treneri
Foto: LETA

Leģendārajam latviešu aizsargam Sandim Ozoliņam nebija ilgi jādomā, vai kļūt par Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Rīgas “Dinamo” galveno treneri, norādīja speciālists.

Jau ziņots, ka 44 gadus vecais Ozoliņš pirmdien tika oficiāli apstiprināts Rīgas “Dinamo” galvenā trenera amatā. Viņš stājies Normunda Sējēja vietā, kuram asistēja pusi iepriekšējās sezonas.

Sandis Ozoliņš

Sandis Ozoliņš

Lielākā izmaiņa, salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, ir atbildība. Galvenais treneris ir atbildīgs par uzrādīto rezultātu, un arī palielinās visa pārējā atbildība un pienākumi. Pagājusī sezona man bija ļoti vērtīga. Kā galvenā trenera asistents uz spēlētāju soliņa biju 35 spēlēs, turklāt piedalījos arī treniņprocesā, kas man bija nenovērtējama pieredze.

Sandis Ozoliņš

Sandis Ozoliņš

Tobrīd apzinājos starpību no laika, kad vēl pats spēlēju – kā es spēli redzēju, analizēju. Bija nepieciešams laiks, lai es saprastu, kur ir atšķirība no spēlētāja un trenera redzespunkta. Nebija ilgi jādomā, vai kļūt par Rīgas “Dinamo” galveno treneri. Tagad viss ir atkarīgs no mums.

Ozoliņš, kuram bijusi bagātīga pieredze arī Nacionālajā hokeja līgā (NHL), akcentēja, ka mācījies no daudziem treneriem, kas viņam bijuši profesionālajā hokejista karjerā.

Sandis Ozoliņš

Sandis Ozoliņš

Kā spēlētājs ne vienmēr uztvēru viņu sacīto, tomēr tagad esmu palicis vecāks un nosvērtāks, kā arī vairāk atzīstu savas kļūdas. Līdz ar to uzkrātā pieredze ir ļoti vērtīga,” pauda Ozoliņš. “Plāns treniņprocesam ir sastādīts. Tas ir ar mērķi iekļūt izslēgšanas turnīrā.

Iepriekš Rīgas “Dinamo” galvenā trenera darbam tika uzrunāts kanādiešu speciālists Bobs Hārtlijs, kurš šajā pavasarī pasaules čempionātā vadīja Latvijas izlasi. Tiesa, šomēnes vairākkārt parādījās informācija, ka viņš nepārņems Rīgas kluba stūri. Turklāt pašlaik Hārtlijam vēl turpinoties sarunas par jauna līguma noslēgšanu ar Latvijas Hokeja federāciju (LHF).

Lasi vēl