Ovečkins savainojuma dēļ nepiedalīsies NHL Visu zvaigžņu spēlē

Komentāri
Ovečkins savainojuma dēļ nepiedalīsies NHL Visu zvaigžņu spēlē
Foto: Valery Sharifulin TASS/ SCANPIX

Rezultatīvais Vašingtonas Capitals krievu uzbrucējs Aleksandrs Ovečkins savainojuma dēļ nepiedalīsies Nacionālās hokeja līgas Visu zvaigžņu spēlē.

Ovečkins pēc līdzjutēju balsojuma tika ievēlēts par Metropoles divīzijas kapteini, taču savainojuma dēļ viņš paraugmačā piedalīties tomēr nevarēs. “Tas bija ļoti grūts lēmums. To apspriedu ar treneriem un kluba vadību, kā arī centāmies tikt galā ar savainojumu, taču nesekmīgi,” atzina Ovečkins. “Man ir sevi jāsagatavo atlikušajai sezonas daļai un jākļūst veselam. Domāju, ka mūsu komandai ir labas izredzes šosezon par kaut ko pacīnīties, tāpēc nevēlos to visu palaist garām. Es vēlējos piedalīties Visu zvaigžņu spēlē, jo tā ir lieliska izdevība un liels gods, taču pēdējo mēnešu laikā neesmu bijis vesels,” atklāja Ovečkins.

FOTO: Aleksandrs Ovečkins

Pašlaik 30 gadus vecais Ovečkins ar 28 vārtiem 46 spēlēs ir līgas otrais labākais snaiperis. Tāpat viņa rēķinā arī 14 rezultatīvas piespēles un lietderības koeficients +20.

Šosezon NHL Visu zvaigžņu spēle kļuvusi par četru divīziju komandu turnīru, kurā tiks izspēlēts “trīs pret trīs” spēlētāju formāts. Katru komandu pārstāvēs 11 hokejisti – seši uzbrucēji, trīs aizsargi un divi vārtsargi. Viens spēlētājs katrā divīzijā tika izvēlēts pēc līdzjutēju balsojuma, kas ieņems komandas kapteiņa lomu. Par Atlantijas divīzijas spēlētāju iebalsots leģendārais čehs Jaromīrs Jāgrs no Floridas Panthers, kurš gan līdzjutējiem lūdza par viņu nebalsot. Centrālajā divīzijā līdzjutēji izraudzījušies Patriku Keinu no Čikāgas Blackhawks, bet Metropoles divīzijas komandā tika iebalsots Ovečkins.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lasi vēl