Ovečkins gūst 50.vārtus sezonā, Vilsons un Černaks izvicina dūres vārtiem bagātajā “Capitals” un “Lightning” duelī

AP/SCANPIX

Aizraujošu un vārtiem bagātu NHL spēli aizvadījušas Vašingtonas “Capitals” un Tampabejas “Lightning”.

Spēles rezultātu astotajā minūtē atklāja “Capitals” uzbrucējs Niklass Bekstrēms, neilgi pēc tam Timotijs Ošijs guva vēl divus vārtus, panākot 3:0 izrāvienu “Capitals” labā.

Otrajā periodā Bekstrēms vēl vairāk palielināja “Capitals” pārsvaru, rezultātam kļūstot jau 4:0. “Lightning” savus pirmos vārtus guva spēles otrā perioda 18.minūtē, kad ripu “Capitals” vārtsarga Brendana Holtbija vārtos raidīja JT Millers.

Trešā perioda sākumā “Lightning” uzbrucējs Tailers Džonsons guva vārtus “Lightning” labā. Turpinājumā sekoja divi skaisti vārti Vašingtonas “Capitals” līdera Aleksandra Ovečkina izpildījumā. Kopumā šīs sezonas laikā Ovečkins līdz šim atzīmējies ar 50 vārtiem.

Spēles izskaņā ar vārtiem atzīmējās arī “Lightning” hokejists Ņikita Kučerovs, taču “Capitals” lielais iekrātais pārsvars spēles sākumā ļāva svinēt uzvaru ar 6:3.

Emocijām un vārtiem bagāto spēli vēl vairāk uzkurināja komandu saķeršanās – dūres savā starpā izvicināja “Capitals” spēlētājs Toms Vilsons un “Lightning” aizsargs Ēriks Černaks.