Oficiāli: HASC izslēgta, Virslīgā startēs HS Rīga99/ HK Tukums

Komentāri
Oficiāli: HASC izslēgta, Virslīgā startēs HS Rīga99/ HK Tukums
Foto: LETA

HASC un HK Tukums Virslīgā startēja ar kopēju nosaukumu HASC/HK Tukums, kopā nospēlējot sešas regulārās sezonas spēles. 9. oktobrī HASC vadība LHF nosūtījusi vēstuli ar lūgumu atsaukt komandas dalību no čempionāta. Kā galveno iemeslu minēto finansiālās problēmas, kuru dēļ HASC sezonu nevar pabeigt. Dienu iepriekš LHF saņēma iesniegumu no HK Tukums par sadarbības līguma pārtraukšanu ar HASC, sakarā partneru nespēju nodrošināt pēc līguma noteikto spēlētāju skaitu un spēlēm.

LHF disciplinārās komisijas sēdē tika pieņemts lēmums, ka Virslīgā HASC vietā kopā ar HK Tukums startēs HS Rīga99 komanda, ar kopējo nosaukumu HS Rīga99/HK Tukums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visi pirmā riņķa rezultāti ir atstāti spēkā un abas HASC/HK Tukums atceltās spēles tiks aizvadītas sezonas laikā. Sakarā ar komandu apvienošanos un HS Rīga99 iesaistīšanos Latvijas Virslīgas hokeja čempionātā tika izmainīts arī regulārās sezonas kalendārs, kurš tuvākajā laikā tiks apstiprināts LHF valdes ārkārtas sēdē.

Lielāko daļu HS Rīga99/HK Tukums mājas spēļu tiks aizvadītas Tukumā. Komandu Virslīgā vadīs Igors Smirnovs un Verners Kaimiņš. Pirmā apvienotās HS Rīga/HK Tukums komandas spēle ir paredzēta šo sestdien izbraukumā pret HK Liepāja.

Lasi vēl